AKTUALITY


I LETOŠNÍ VÁNOČNÍ ŠVESTKOVÝ DVŮR POUZE ONLINE

10.12.2021

Dlouho to vypadalo, že se s Vámi letos budeme moci na Švestkovém Dvoře setkat osobně a užít si společně konec roku, ohlédnout se za uplynulou sezónou a představit Vám naše plány pro příští rok. Bohužel během posledního týdne, vinou kombinací různých důvodů, spojených s pokračující pandemií, zůstalo z našeho připravovaného programu pouhé torzo. Nikdo ze zahraničních umělců bohužel nemůže dorazit a dvě ze čtyř částí našeho programu by se tak nemohly uskutečnit. V této situaci jsme se proto rozhodli letošní Vánoční Švestkový Dvůr zrušit a představit Vám naše plány na příští rok alespoň v online podobě. Premiéra se uskuteční v sobotu od 17:00 na kanálu Youtube. https://www.youtube.com/watch?v=Cq0wmm45Rfo.

Velmi nás mrzí, že se ani letos s Vámi nebudeme moci v Malovicích potkat osobně, ale doufáme, že si vše vynahradíme v příštím roce, pro který v Divadle Continuo připravujeme nové projekty a inscenace a na Švestkovém Dvoře bohatý program divadelních a tanečních inscenací pro děti i dospělé. Ostatně podívejte se sami, vše se dozvíte online v sobotu 18.12. od 17:00.

S přáním všeho dobrého

Pavel Štourač, Divadlo Continuo
Kateřina Šobáňová, Švestkový Dvůr, z.s.

CONTINUO THEATRE IS SECURED BY:PODĚKOVÁNÍ


NAŠE ČINNOST BY NEBYLA MYSLITELNÁ BEZ POMOCI OSOB, FIREM A INSTITUCÍ, KTEŘÍ NAŠÍ PRÁCI FINANČNĚ, MATERIÁLNĚ A MORÁLNĚ PODPORUJÍ.


NEJVÝZNAMNĚJŠÍMI MECENÁŠI A PODPOROVATELI DIVADLA CONTINUO JSOU:

REALIZACI PROJEKTU REKONSTRUKCE ŠVESTKOVÉHO DVORA PODPOŘILI:

HANA A VÍT PUŽEJOVI
VOJTA A ŠÁRKA TROUPOVI
PETR A VLADISLAVA KALNÝCH
JUDITA ŠTOURAČOVÁ
PETR GALIA – PRÁVNÍ POMOC
REGINA HADJIO-WIELAND

HANA A VÍT PUŽEJOVI
VOJTA A ŠÁRKA TROUPOVI
JAN ČERVINKA
JUDITA ŠTOURAČOVÁ
JIŘÍ MOHL
JAROSLAV VENCL

KRISTÝNA PATKOVÁ
JAROMÍR NOVÁK
VENDULA NOVÁKOVÁ
MARTINA HOUDKOVÁ
JANA TÝKALOVÁ a
ART PROMETHEUS, O.S.PARTNEŘI

ČINNOST A PROJEKTY DIVADLA CONTINUO PODPORUJÍ:


PROJEKT VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE ŠVESTKOVÉHO DVORA BYL FINANCOVÁN ZE ZDROJŮ STRUKTURÁLNÍCH FONDŮ EU V RÁMCI PROGRAMU ROP JIHOZÁPAD