KRATOCHVÍLENÍ 2017 – V KRUHU, 3 – 14. 8. 2017

Po deseti letech se Divadlo Continuo vrací se svým letním projektem na Kratochvíli. Inscenace V kruhu, která bude mít premiéru 3. srpna ve 21:00 se bude hrát celkem 12x, od 3. do 14. srpna. 2017, vždy od 21:00.O PROJEKTU

KRATOCHVÍLENÍ 1997 – 2006

V roce 1997 přijalo Divadlo Continuo pozvání kastelána zámku Kratochvíle, pana Vojty Troupa a zrealizovalo v prostorách renesanční zahrady a vodního příkopu zámku svůj první projekt v nedivadelním prostoru. Původně mělo jít jen o jednorázový projekt. Již během tohoto prvního setkání však vznikla silná vazba mezi poetikou Divadla Continuo a prostoru Kratochvíle. Projekt se tak na Kratochvíli zabydlel a probíhal zde i v dalších letech (1997 – 2006). Zatím poslední projekt se na Kratochvíli uskutečnil v roce 2006 za účasti významného polského režiséra Leszka Madzika, tvůrce světoznámé Sceny Plasticznej z Ljublinu.

 


SITE SPECIFIC PROJEKTY 2007 – 2016

Od roku 2007 Divadlo Continuo rozvíjelo tento svůj specifický divadelní žánr na mnoha dalších místech v blízkém či vzdálenějším okolí svého sídla Švestkový Dvůr v Malovicích, kde divadlo od roku 1995 sídlí. Pravidelné letní site specific projekty se tak uskutečnily na hladině rybníka Otrhanec v Malovicích, ve vlaku a v okolní krajině místní lokální tratě Netolice – Malovice, v prostorách bývalé cihelny ve Vodňanech, ve sklepení galerie Sladovna v Písku, v prostorách bývalého Schwarzenbergského statku Rábín a v loňském roce ve dvoře nově zrekonstruovaného prostoru Švestkového Dvora. 

KRATOCHVÍLENÍ 2017

Po deseti letech výzkumů, hledání a experimentů v nejrůznějších nedivadelních prostorech a 20 let od prvního Kratochvílení se Divadlo Continuo rozhodlo znovu se na Kratochvíli vrátit a letošní projekt znovu připravit v prostorách renesanční zahrady a vodního příkopu. Inscenace V Kruhu bude vznikat po dobu čtyř týdnů (od 3. července do 2. srpna) na Švestkovém Dvoře v Malovicích a na zámku Kratochvíle. Na její přípravě se bude vedle stálých členů souboru Divadla Continuo podílet 20 vybraných tanečníků, herců performerů, výtvarníků a muzikantů z 12 zemí Evropy a zámoří.
VSTUPENKY


ONLINE PŘEDPRODEJ – GoOut

CENY VSTUPENEK ONLINE PŘEDPRODEJ
Základní vstupné – 330,-
snížené vstupné – 250,-    (děti 10+, studenti, důchodci, ZTP) Děti do 10 let zdarma.

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ (hodinu před začátkem představení)
Základní vstupné – 380,-
snížené vstupné – 300,-   (děti 10+, studenti, důchodci, ZTP) Děti do 10 let zdarma

PRAKTICKÉ INFO


KONTAKT

MÍSTO PROJEKTU: Státní zámek Kratochvíle MAPA

Představení trvá přibližně 2 hodiny, koná se v otevřeném prostoru zahrady zámku Kratochvíle.

Nepříznivé počasí:
– Představení se předem neruší ani v případě nepříznivé předpovědi. O zrušení představení se rozhoduje v době plánovaného začátku.
– Pokud prší v době začátku představení, Divadlo Continuo si vyhrazuje právo posunout začátek představení
– Představení může začít i probíhat za nepříznivého počasí, pokud to neohrozí zdraví vystupujících.
– Pokud je představení zrušeno do 30 minut po začátku představení, vzniká nárok na vrácení vstupného
– Pokud je představení zrušeno po více než 30 minutách, nárok na vrácení vstupného nevzniká.

Doporučení: Představení se koná po setmění, doporučujeme teplé oblečení a pevnou obuv. Během představení není možné používat deštníky, které dalším omezují viditelnost, prosím vybavte se pláštěnkami.
Během představení je zakázán používat fotoaparáty, kamery a mobilní telefony či jakkoli jinak pořizovat audiovizuální záznamy. Je zakázáno používat vlastní světelné zdroje (baterky, čelovky, svítilny v mobilních telefonech atd …). 

Své domácí mazlíčky prosíme nechte doma.

Děkujeme vám za respektování pravidel.

UBYTOVÁNÍ: V okolí zámku Kratochvíle najdete množství ubytovacích kapacit – hotely, penziony či kempy. Zde nabízíme přehled ubytování v okolí:
http://www.novahospoda.cz/
http://www.hotelrychta.com/
http://www.penzionblata.cz/
http://www.penziondvur.cz/
http://staremesto133.webnode.cz/
http://www.autocamp-podrouzek.cz/
https://plus.google.com/106789172287118606760/about?hl=cs

Po představení je možné přespat v Malovicích v blízkosti Švestkového Dvora ve vlastním stanu na louce. Prosíme o nahlášení předem na: svestkovydvur@continuo.cz Kapacita je omezená.

PARKOVÁNÍ

Parkování je možné na parkovišti státního zámku Kratochvíle.NAPIŠTE NÁM

Zuzana Bednarčiková
Tel: +420 777 790 709
Email: zuzana@continuo.cz
PODĚKOVÁNÍ


Projekt vzniká za finanční podpory Ministerstva kultury České republiky, Jihočeského kraje a Státního fondu kultury České republiky.

Ve spolupráci s Národním památkovým ústavem a Státním zámkem Kratochvíle.