POKOJE / ROOMS

ŠVESTKOVÝ DVŮR, MALOVICE, 27.7. – 1. 8. 2021, 21:00

MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ SITE SPECIFIC PROJEKT

Každoroční mezinárodní divadelní site-specific projekt pořádá Divadlo Continuo již od roku 1997. Letos se uskuteční již po pětadvacáté. 

A toto malé jubileum se Divadlo Continuo rozhodlo oslavit přímo ve svém sídle Švestkový Dvůr, kde se bude konat 6 veřejných představení projektu s názvem POKOJE.O PROJEKTU


Od roku 1997 pořádá Divadlo Continuo pravidelný letní projekt – tvůrčí setkání divadelníků různých profesí, přístupů a národností. Během čtyř týdnů, kdy spolu účastníci projektu pracují v prostorách bývalé zemědělské usedlosti Švestkový Dvůr, sídle Divadla Continuo v jihočeských Malovicích, vznikne jedinečné divadelní představení, které je pak představeno veřejnosti v některém z nedivadelních prostorů v blízkém či vzdálenějším okolí Švestkového Dvora.


V letošním projektu s názvem POKOJE přichází Divadlo Continuo s divadelní metaforou, jež vše obrací naruby a skrze níž se tvůrci snaží reflektovat současnou situaci. Do exteriéru a veřejné samoty pod širým nebem přináší intimní zpovědi, příběhy a situace normálně ukryté za zdmi našich soukromých prostorů. Jak je pro specifický divadelní styl Continua již typické, i v projektu POKOJE se snoubí jazyk expresivního fyzického divadla s nezaměnitelnou výtvarnou poezií a živou hudební kompozicí.

K účasti na letošním projektu pozval soubor deset mladých umělců, studentů uměleckých škol a začínající profesionály z celé Evropy, aby společně s nimi zabydlel „pokoje“, které vzniknou ve venkovním prostoru Švestkového Dvora. Vzájemně propojené malé i větší divadelní scény, budou moci diváci navštívit v libovolném pořadí a strávit v nich také libovolně dlouhý čas.VSTUPENKY


ONLINE PŘEDPRODEJ – GoOut

CENY VSTUPENEK – ONLINE PŘEDPRODEJ
Základní vstupné – 350,-
snížené vstupné – 250,-    (děti 10+, studenti, důchodci, ZTP)

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ (1 hodinu před začátkem představení)
Základní vstupné – 390,-
snížené vstupné – 290,-   (děti 10+, studenti, důchodci, ZTP)

PRAKTICKÉ INFO


KONTAKT

Představení se koná v Malovicích na Švestkovém Dvoře – mapa ZDE

Představení trvá přibližně 1,5 hodiny a koná se v otevřeném prostoru na Švestkovém Dvoře.

Nepříznivé počasí:
– Představení se předem neruší ani v případě nepříznivé předpovědi. O zrušení představení se rozhoduje v době plánovaného začátku.
– Pokud prší v době začátku představení, Divadlo Continuo si vyhrazuje právo posunout začátek představení
– Představení může začít probíhat i za nepříznivého počasí, pokud to neohrozí zdraví vystupujících a diváků.
– Pokud je představení zrušeno do 30 minut po začátku představení, vzniká nárok na vrácení vstupného
– Pokud je představení zrušeno po více než 30 minutách, nárok na vrácení vstupného nevzniká.

Doporučení: Představení se koná po setmění, doporučujeme teplé oblečení a pevnou obuv. Během představení není možné používat deštníky, které dalším omezují viditelnost, prosím vybavte se pláštěnkami.
Během představení je zakázán používat fotoaparáty, kamery a mobilní telefony či jakkoli jinak pořizovat audiovizuální záznamy. Je zakázáno používat vlastní světelné zdroje (baterky, čelovky, svítilny v mobilních telefonech atd …). 

Své domácí mazlíčky prosíme nechte doma.

Děkujeme vám za respektování pravidel.

Organizace a zajištění představení bude probíhat dle aktuálních platných hygienických a protiepidemických opatření.

UBYTOVÁNÍ: V okolí najdete množství ubytovacích kapacit – hotely, penziony či kempy. Zde nabízíme přehled ubytování v okolí:
http://www.novahospoda.cz/
http://www.hotelrychta.com/
http://www.penzionblata.cz/
http://www.penziondvur.cz/
http://staremesto133.webnode.cz/
http://www.autocamp-podrouzek.cz/

PARKOVÁNÍ

Parkování je možné na blízké návsi obce Malovice nebo v Malovičkách u místního hostince.NAPIŠTE NÁM

Anna Davis
Tel: +420 776 146 768‬
Email: anna@continuo.cz
PODĚKOVÁNÍ


Vznik projektu POKOJE finančně podpořili Ministerstvo kultury České republiky, Jihočeský kraj, Státní fond kultury České republiky a Nadace Život umělce