OSTROVY

RYBNÍK OTRHANEC, MALOVICE, 6. – 13. 8. 2020, 21:00

MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ SITE SPECIFIC PROJEKT

Již po několikáté se Continuo vrací k rybníku Otrhanec, aby jeho okolí proměnilo v divadelní scénu pod širým nebem. Břeh a hladina rybníka, pole, louky, polní cesty, koruny stromů i nepoužívaná trať místní lokálky. Všechna tato místa se stanou dějištěm divadelních akcí, výtvarných a zvukových instalací, které budou moci diváci projektu zhlédnout v libovolném pořadí a poskládat si tak svůj vlastní příběh. Putování zšeřelou krajinou kolem rybníka. Ostrovy v krajině Malovicka.O PROJEKTU


Od roku 1997 pořádá Divadlo Continuo pravidelný letní projekt – tvůrčí setkání divadelníků různých profesí, přístupů a národností. Během čtyř týdnů, kdy spolu účastníci projektu pracují v prostorách bývalé zemědělské usedlosti Švestkový Dvůr, sídle Divadla Continuo v jihočeských Malovicích, vznikne jedinečné divadelní představení, které je pak představeno veřejnosti v některém z nedivadelních prostorů v blízkém či vzdálenějším okolí Švestkového Dvora.


Na rozdíl od předchozích ročníků, které zpracovávaly historické události, historii místa, či konkrétní lidské osudy, se tvůrci letos rozhodli pro zcela nový formát.

Letos pozvalo Divadlo Continuo k účasti na projektu dvacítku mladých umělců, studentů uměleckých škol i začínající profesionály, aby společně s nimi vytvořili projekt pokoušející se reflektovat současnou společenskou situaci očima mladých lidí z několika evropských zemí.

Společenská témata, o kterých všichni každý den mluví, věci, které každodenně žijeme, ale neodvažujeme se je vyslovit ani před sebou samými. Ohlušující banality i intimní zpovědi šeptané tak tiše, že je lze jen stěží zaslechnout. Útržky poezie, novinových zpráv, fragmenty lidských příběhů… Ostrovy…
VSTUPENKY


ONLINE PŘEDPRODEJ – GoOut

CENY VSTUPENEK ONLINE PŘEDPRODEJ
Základní vstupné – 260,-
snížené vstupné – 190,-    (děti 10+, studenti, důchodci, ZTP) Děti do 10 let zdarma.

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ (hodinu před začátkem představení)
Základní vstupné – 290,-
snížené vstupné – 220,-   (děti 10+, studenti, důchodci, ZTP) Děti do 10 let zdarma

PRAKTICKÉ INFO


KONTAKT

MÍSTO PROJEKTU: Rybník Otrhanec, Malovice MAPA

Představení trvá přibližně 1,5 hodiny a koná se v otevřeném prostoru v blízkosti Švestkového Dvora.

Nepříznivé počasí:
– Představení se předem neruší ani v případě nepříznivé předpovědi. O zrušení představení se rozhoduje v době plánovaného začátku.
– Pokud prší v době začátku představení, Divadlo Continuo si vyhrazuje právo posunout začátek představení
– Představení může začít probíhat i za nepříznivého počasí, pokud to neohrozí zdraví vystupujících a diváků.
– Pokud je představení zrušeno do 30 minut po začátku představení, vzniká nárok na vrácení vstupného
– Pokud je představení zrušeno po více než 30 minutách, nárok na vrácení vstupného nevzniká.

Doporučení: Představení se koná po setmění, doporučujeme teplé oblečení a pevnou obuv. Během představení není možné používat deštníky, které dalším omezují viditelnost, prosím vybavte se pláštěnkami.
Během představení je zakázán používat fotoaparáty, kamery a mobilní telefony či jakkoli jinak pořizovat audiovizuální záznamy. Je zakázáno používat vlastní světelné zdroje (baterky, čelovky, svítilny v mobilních telefonech atd …). 

Své domácí mazlíčky prosíme nechte doma.

Děkujeme vám za respektování pravidel.

UBYTOVÁNÍ: V okolí najdete množství ubytovacích kapacit – hotely, penziony či kempy. Zde nabízíme přehled ubytování v okolí:
http://www.novahospoda.cz/
http://www.hotelrychta.com/
http://www.penzionblata.cz/
http://www.penziondvur.cz/
http://staremesto133.webnode.cz/
http://www.autocamp-podrouzek.cz/

PARKOVÁNÍ

Parkování je možné na blízké návsi obce Malovice nebo v Malovičkách u místního hostince.NAPIŠTE NÁM

Zuzana Bednarčiková
Tel: +420 777 790 709
Email: zuzana@continuo.cz
PODĚKOVÁNÍ


Vznik projektu Ostrovy finančně podpořili Ministerstvo kultury České republiky, Jihočeský kraj a Státní fond kultury České republiky.